
Зарядное устройство Tekhmann TBC-30/і20 DUAL
- Готово к отправке
- Код: 852747
1 450 ₴
- +380 (97) 851-98-46Киевстар
Модель Tekhmann TBC-30/і20 DUAL представляє собою однофазний переносний зарядний пристрій, призначений для заряджання від побутової електромережі 220 В, 50 Гц літій-іонних акумуляторних батарей електроінструментів напругою 20 В серії і20 ТМ “TEKHMANN”, без можливості забезпечення роботи інструментів в якості мережевого блоку живлення. Пристрій розрахований для роботи в побуті, у середовищах з нормальною температурою, захищених від атмосферних опадів.
Виріб виконаний одним електронним блоком, який вміщений в пластиковий корпус з контактними клемами для під’єднання контактів акумуляторної батареї для заряджання та шнуром живлення з вилкою для під’єднання до розеток побутових електромереж змінного струму 220 В, 50 Гц. На передній панелі корпусу розташовані світлодіодні індикатори.
Зарядний пристрій має захист від перевантаження по величині струму заряджання, захист від зворотної полярності при неправильному підключенні акумуляторної батареї та від перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В, 230 В |
| Ток заряда | 3 А |
| Время зарядки | 0.5 час |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 шт |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | Защита от переполюсовки, Защита от перезаряда, Защита от короткого замыкания |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 240 мм |
| Высота | 165 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Цена: 1 450 ₴

