Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна колонка GW-4239BM Grunhelm – передає якісний та насичений звук. Вбудований акумулятор ємністю 1800 Mah забезпечить тривалу роботу в режимі відтворення. Дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через виведення AUX, так і через Bluetooth, USB.
- Розмір динаміка 102 ммх2.
- Розмвр колонки: 176х176х420 мм.
- Ручка для транспортування.
- LED дисплей
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 74 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Интерфейсы | USB, AUX-вход |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 176 мм |
| Высота | 176 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 1 185 ₴




