Кошик
390 відгуків
РОЗПРОДАЖ Триммер електричний 1400 ВтКупити
+380 50 040 28 13
+380 97 851 98 46
МАСТЕР-ИНСТРУМЕНТ - мастер в области инструмента.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Насоси Vitals Aqua

Виставлені дренажні насоси «Vitals Aqua» дозволяють робити всілякі, у тому числі і зовсім важкі, задачки по відкачування і перекачування води. Ці приладу неперевершено діють з водами різного виникнення: домашніми, комунальними, сільськогосподарськими. При апараті дренажного насоса неодмінно знайти ступінь забрудненості води, беручи до уваги індивідуальності системи дренажних насосів Vitals: вони розрізняються низькою стабільністю до абразиву, тому для їх йде ніяк не дуже брудна волога, у відсутності жорстких зв'язків, у відсутності домішок брутальних рідин, у відсутності солі, мінералів або їдких хімічних речовин.
Згідно вигляду споруди дренажні насоси Vitals Aqua належать до занурювальним моноблочним відцентровим насосам. У їх вертикальне розміщення вала і бічне розташування напірного патрубка. Ці насоси непогані тим, ніби їх дозволено ставити 2-ма методами: ви зможете визначити насос на жорстке базу або в'їхати його на еластичний канат через ручку для перенесення. І канат і рукоятка вступають у комплектацію насосного обладнання.

Дренажні насоси «Vitals Aqua» - багатофункціональний оснащення, тому з їх підтримкою ви зможете робити деяку кількість видів справ:

Відкачування слабо брудної води із затопленого погребу, підвалу, котловану, водойми, басейну, дренажного колодязя. Їх дозволено використовувати в тому числі і для, ванни або басейни.
Іригацію територій і висновок грунтових і стічних вод. Дані води мають всі шанси годувати маленьку домішка миючих засобів або домашньої хімії. Слабенька хім загазованість дозволяється.
Подачу води для зрошення саду або городу, які розташовуватися на висоті. Ще дозволено давати воду для роботи фонтану. Забір води ведеться з усіх розкритих природних або штучних водойм.
Зараз дренажні насоси «Vitals Aqua» представлені декількома серіями: DP, DPS і DT. Всі вони розрізняються міцним і стійким корпусом, відмінно витримує удари. У насосів серії DP і DT корпус зроблені з передового полімерного пластмаси, у насосів DPS ( DPS 611s, DPS 815s, DPS 409s, DPS 713s) – з нержавіючої сталі. Такий корпус ніяк не піддається іржі, стійкий до ударів і дефектів, тому, через деяку кількість років експлуатації, виглядає, як свіжий.

Насоси занурювальні дренажні Vitals Aqua серії DT мають просторий спектр потужностей: DT 307s, DT 715s, DT 815s, DT 916s, DT 409s, DP 612s, DT 512s, DT 613s, DP 815s. Їх головна функція – відкачування технічних вод

Все у відсутності виключення моделі дренажних насосів «Vitals Aqua» володіють безперечними превосходствами в намірі використаних якісних які були використані для їх виробництва:

красновато-желтый стартер электрического двигателя. Медь одномоментно воскрешает собственные характеристики опосля нагрева, потому движки с медной обмоткой берегут долгий рабочий ресурс в том числе и при завышенных отягощениях;
металлической вал насоса совсем крепкий, никак не заржавевает и никак не поддается ржавчины;
рабочее колесо – пластмассовое. Крепкий нынешний пластик отлично выдерживает мощный натиск слабозагрязненной воды.
сальники торцевого ущільнення виготовлені з кераміки, ніби перешкоджає проникненню води в робочі частки насоса, у тій кількості в гальванічний движок;
Принципиальным превосходством дренажных насосов «Vitals Aqua» считается интегрированный буйковый отключатель, функция которого впору подключать и отключать движок. Наверное самый-самый обычный и недорогой, однако в то ведь время совсем беспроигрышный метод охраны насосов от «сухого хода». Поплавок включается, как приёмник воды и как вещество управления насосом, автоматом отключая насосное оснащение при неимении воды.

В комплектацию дренажных насосов от латвийской фирмы Vitals вступает долгий десятиметровый кабель кормления.