Кошик
1120 відгуків
Щоб дізнатися актуальну наявність і вартість - ТЕЛЕФОНУЙТЕПерейти
+380 (50) 040-28-13
+380 (97) 851-98-46
МАЙСТЕР-ІНСТРУМЕНТ - майстер в галузі інструменту.

Фрезери

Фрезер — це ручний електричний інструмент, призначений для обробки дерева: профілювання кромок виробів, свердління сліпих і наскрізних отворів, вирізання пазів. Також він часто застосовується для роботи з пластиком, штучним каменем, гіпсом, акрилом, епоксидною смолою та іншими матеріалами.

Для того, щоб агрегат ефективно справлявся зі своїм завданням, використовуються різні набори фрез.

За типом конструкції інструменти бувають трьох видів:

  • Вертикальні — пристосування, які встановлюються над заготівлею. У центрі закріплюється обертається фреза, що полегшує утримання інструменту в процесі роботи. Він досить простий в експлуатації, тому підійде як досвідченим майстрам, так і новачкам. Пристрої поділяються на нерухомі і занурювальні моделі.
  • Кромочні — пристрої для зняття фасок і обробки кромок. Вони мають невелику вагу і застосовуються для виконання вузьконаправлених завдань. Такі інструменти незамінні для роботи в майстерні, рідше вони використовуються в побутових умовах.
  • Ламельні — вузькоспеціалізовані моделі, призначені для виробництва пазів і замків (зустрічаються на обшивальних дошках і підлогових покриттях). Інструмент зручний у роботі, але при цьому має обмежений функціонал, тому, якщо ви не плануєте користуватися ним регулярно, покупка такого фрезера буде недоцільною.
     

Особливості кромочного фрезера

Якщо ви збираєтеся купити фрезер по дереву, то повинні знати про його особливості. Він маневрений, невеликий за розміром і легкий у роботі, маніпулювати пристроєм досить просто і зручно. 

Робоча підошва інструменту має відносно невелику площу, завдяки чому він відмінно справляється з завданнями у важкодоступних місцях. Потужність пристрою рідко перевищує 750 Вт, але цього цілком достатньо для створення високого крутного моменту та швидкості обертання шпинделя.

Конструкція інструменту нагадує вертикальний аналог, основна відмінність між ними полягає в системі контролю. Зовні корпус нагадує болгарку, тримати інструмент можна однією рукою. Дорогі моделі оснащуються вбудованою електронікою, визначає оптимальні обороти двигуна і допомагає налаштувати інструмент до роботи з різними матеріалами.

Правила вибору ламельного фрезера

Така модель вважає вузьконаправленої, тому не так поширена, як вертикальний або ж фрезер. В першу чергу вона використовується для виконання точних пазів під пластини і вставки (ламелі). Це простий, але надійний тип з'єднання. який часто застосовується при виробництві меблів.

Інструмент нагадує сучасну болгарку або полірувальну машину, може використовуватися як однією, так і двома руками, притримуючи його за корпус або спеціальну ручку. Благодаря системе отвода стружки он позволяет лучше контролировать процесс работы. На рабочей платформе устройства имеется смотровое окно для обзора зоны строгания.

Как подобрать фрезы по дереву

Вне зависимости от того, какой именно инструмент вы собираетесь приобрести, обращайте внимание на следующие параметры:

  1. Мощность. Если вы планируете использовать фрезер в домашних условиях, достаточно будет инструмента мощностью от 750 до 1500 Вт. Он справится с обработкой гипсокартона и мягкой древесины. Более мощные модели имеют большой вес и используются в мастерских.
  2. Тип цанги. Данная часть инструмента является съемной, поэтому в случае необходимости ее всегда можно заменить. Тем не менее лучше подбирать устройство с цангой из закаленной стали, которая имеет высокую прочность. 
  3. Частота вращения шпинделя. Этот параметр определяет чистоту обрабатываемой поверхности. Оптимальное значение характеристики для большинства видов работ составляет 8000-24000 оборотов в минуту.
  4. Конструкция подошвы. Существует два основных вида подошвы: литая и штампованная. Первый вариант имеет более ровные пропорции и не так сильно подвержен деформации, как второй.

Также стоит учитывать другие параметры инструмента: высоту хода фрезы, диаметр цанги, диаметр фрезы по дереву и пр.

Кроме того, некоторые модели имеют ряд дополнительных функций, например, плавный пуск и регулировка оборотов. Разумеется, от них во многом зависит стоимость фрезера. 

Преимущества приобретения фрезеров в магазине “МАСТЕР-ИНСТРУМЕНТ”

Купить ручной фрезер по дереву вы всегда можете в онлайн-магазине “МАСТЕР-ИНСТРУМЕНТ”. В нашем онлайн-каталоге вы найдете товары от ведущих производителей, в том числе: DWT, Днипро-М, Vitals, Протон, Зенит и других.

Оформить заказ можно на сайте, заполнив короткую форму, или по телефону. Наши менеджеры ответят на все ваши вопросы, помогут разобраться в ассортименте, расскажут об условиях сотрудничества, оплаты и доставки продукции.
 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner