Ексцентрикові шліфмашини
Ексцентрикова шліфувальна машинка — це сучасний інструмент для шліфування й полірування поверхонь з дерева, металу та інших матеріалів.
Робоча поверхня пристрою одночасно здійснює обертальні і вібраційні руху, що дозволяє, при використанні відповідних абразивних матеріалів, домогтися найкращого результату.
- -27%Залишилось 14 днівЕксцентрикова шліфувальна машина DWT EX03-125 DVГотово до відправки2 255 ₴1 645 ₴170100
-
Ексцентрикова шліфмашина Зеніт ЗШО-600 2П Профі
Готово до відправки2 650 ₴844121
- -22%Залишилось 14 днівШліфмашина ексцентрикова APRO RS500Готово до відправки1 625 ₴1 267,50 ₴078545
Як вибрати ексцентрикову шліфувальну машину
Існують два основних параметри, які необхідно враховувати при придбанні шліфувальної машинки: амплітуда коливань і діаметр диска.
найпоширеніші розміри робочої платформи — від 125 до 150 мм. Хоча, в разі необхідності, можна придбати моделі з іншими параметрами, наприклад, 50 мм, 80 мм, 90 мм і 115 мм. Для всіх варіантів справедливо одне правило: чим більше діаметр диска, тим швидше ви виконаєте зачистку поверхні.
Якщо вам потрібно пристрій для досконалої обробки матеріалів, вибирайте шліфувальну машинку з невеликої робочої амплітудою коливань.
Як інші електроінструменти, шліфмашини поділяються на два види:
- Побутові — призначені для домашніх робіт невеликого обсягу.
- Професійні — для серійних постійних робіт.
Якщо ви збираєтеся використовувати агрегат від випадку до випадку, достатньо придбати звичайну побутову модель, а не потужний професійний інструмент. Це раціональніше і дозволить заощадити бюджет.
Крім того, перш ніж купити ексцентрикову шліфувальну машинку, зверніть увагу на наступні параметри:
- Потужність
В середньому діапазон потужності агрегатів варіює в межах 240-460 Ват. Інструменти з великим показником зазвичай оснащуються не 125, а 150 платформою.
найпотужніші шліфмашини мають компонування, схожу з болгаркою: подовжений корпус і бічну отсоединяемую рукоятку. При виборі пристрою слід пам'ятати, що ця характеристика не є ключовою, хоча і входить в число важливих.
- Частота обертання оснащення
На пристроях, що не мають функції регулювання, показник швидкості оборотності валу мотора становить 10000-12500 оборотів в хвилину. З можливістю зміни значень — досягає 3000 або навіть 14000 оборотів в хвилину.
- Ексцентриситет
Найчастіше цей параметр не регулюється, тим не менше саме він є першорядним при підборі моделі. Наприклад, хід ексцентрика більше 5 мм підходить для грубого шліфування з високою продуктивністю, від 3,5 до 5 мм — для проміжних робіт, менше 3 мм — для фінішної обробки.
- Тип складання пилу
Існує три види ємності для збору пилу — тканинний, паперовий мішок або пластиковий бокс з фільтром. Деякі моделі дозволяють підключити агрегат до пилососа через перехідник.
- Платформа і спосіб кріплення оснащення
Робочим вузлом інструменту, що здійснюють обертання по орбіті навколо своєї осі, є опорна тарілка. Від жорсткості основи (підкладки) пристрою залежить тип шліфування — вона буває жорсткою, середньої і м'якою.
Шар-липучка наклеюється зверху і виконує дві функції: фіксує абразивну папір і захищає м'яку підкладку.
В якості висновку можна сказати, що вибір інструменту багато в чому залежить від поставлених завдань, умов проведення шліфування (вдома чи на виробництві), загального обсягу робіт і бюджету, на який розраховує покупець.
Ексцентрикова электрошлифмашина: переваги та недоліки
Як і будь-які інші пристрої, ексцентрикові шліфувальні машини мають свої особливості, переваги і недоліки. Найбільшою популярністю користуються електричні моделі, які відрізняються мобільністю і зручністю. На відміну від акумуляторних аналогів, вони не залежать від заряду батареї, відповідно, використовувати їх можна тривалий час.
До інших достоїнств электрошлифмашины відносяться:
- Чиста робота, без подряпин і слідів. Поверхня не потребує додаткової обробки і має естетичний вигляд.
- Ефективна робота з нерівними поверхнями.
- До патрубка для збору пилу можна підключити будівельний пилосос або пилозбірник.
Недоліки інструменту:
- Кругла форма підошви не дозволяє обробляти внутрішні кути і поглиблення.
- У порівнянні із стрічковими агрегатами, такі пристрої мають менші показники продуктивності.
Мережеві пристрої підходять як для грубого, так і делікатного шліфування, полірування, а також для міжшарової обробки покриттів і матеріалів.
При роботі з пристроєм практично неможливо зіпсувати заготовку: зробити усі пошкодження, спалити матеріал або помилитися з глибиною шліфування. Моделі функціонують тихо і виробляють незначні вібрації, що також суттєво сприяє комфортної експлуатації.
Переваги придбання ексцентрикової шліфмашини в магазині “МАЙСТЕР-ІНСТРУМЕНТ”
Купити якісну ексцентрикову шліфувальну машину ви завжди можете в онлайн-магазині “МАЙСТЕР-ІНСТРУМЕНТ”. На нашому сайті представлений великий вибір продукції від перевірених вітчизняних і зарубіжних виробників: Sturm, DWT, Дніпро-М, Зеніт та інших.
Подобрать оптимальную модель и оформить заказ вы можете прямо на сайте или после обращения к нашим менеджерам по телефону. Если вы затрудняетесь с выбором или у вас возникли вопросы, касающиеся товаров, консультанты помогут вам сориентироваться в ассортименте, расскажут об особенностях предлагаемых инструментов и посоветуют оптимальный вариант.