Кошик
1151 відгук
Щоб дізнатися актуальну наявність і вартість - ТЕЛЕФОНУЙТЕПерейти
+380 (50) 040-28-13
+380 (97) 851-98-46
МАЙСТЕР-ІНСТРУМЕНТ - майстер в галузі інструменту.

Верстати для заточування ланцюгів

Точильний верстат для ланцюгів — спеціальне обладнання, призначене для заточування та шліфування зубів бензопил. Завдяки простій експлуатації і компактним розмірам, пристрій широко застосовується як на промислових підприємствах, так і в побутових роботах. Воно дозволяє ефективно відновити ріжучі здібності пиляльного ланцюга всього за кілька хвилин, істотно заощадивши сили, порівняно з аналогічними інструментами (наприклад, напилком).
 

Особливості заточувального верстата для ланцюгів бензопил

За допомогою верстата можна виконати роботу із заточування ланцюга правильно і якісно, витративши на це завдання мінімум часу. Оскільки пристрій не вимагає багато місця для розміщення, воно відмінно підійде навіть для невеликої майстерні. На цьому достоїнства обладнання не закінчуються.

Головні переваги верстатів для заточування ланцюгів бензопил:

  • висока швидкість роботи;
  • вирівнювання деформованих робочих зубів;
  • зручний кут заточування, який можна регулювати в процесі експлуатації;
  • повна або часткова автоматизація процесу роботи;
  • простота в експлуатації (не вимагає спеціальних навичок).

Досвідчені майстри знають, що заточити лезо і повернути йому початкові властивості непросто. Чим активніше використовується інструмент, тим інтенсивніше зношується ріжуча кромка. Але можливості верстата дозволяють:

  • збільшити загальну продуктивність;
  • значно скоротити витрату палива;
  • зменшити фізичне навантаження на людину, що використовує обладнання;
  • заощадити час.

Пристрій і принцип дії верстата віддалено нагадують монтажну пилку, тому їх основні вузли і принцип використання дуже схожі. Обладнання також має пильний голівку, робочий стіл і органи керування верстатом.

Ріжуча головка складається з двох частин: двигуна і пильного диска. Двигун може мати різну потужність, але найчастіше цей параметр варіює в межах від 85 до 800 Вт. Як правило, потужність побутових моделей не перевищує 200 Вт — такий пристрій може забезпечити високий момент, що крутить, і обороти, тому його цілком достатньо для заточування одного-двох ланцюгів за сеанс.

Мотор буває двох типів: синхронний щітковий або асинхронний. Перша різновид зустрічається на ринку частіше, оскільки її особливості дозволяють пристрою стабільно працювати навіть в тому випадку, якщо в мережі трапляються перебої. Крім того, обладнання ефективно функціонує при недостатньому напрузі. Модель оснащується щітками, які з часом зношуються і потребують заміни, також із-за постійного тертя верстат нагрівається, тому пристрою потрібні перерви в роботі. 

Асинхронний двигун не потребує частого обслуговування, він не має щіток або аналогічних матеріалів. Така конструкція знижує нагрівання, тому обладнання може довше працювати  без вимушених пауз. У той же час модель чутлива до перепадів напруги в мережі, але при проведенні якісної це несуттєво.

Привід верстата може бути прямим або ремінним. Устройство с прямым приводом издает больше шума и обычно применяется для маломощных моделей. Они не предназначены для длительных нагрузок, поэтому часто используются для бытовых работ. Для профессионального и полупрофессионального оборудования устанавливается ременной привод, позволяющий значительно снизить нагрузку на мотор и уменьшить вибрационный фон. Работать с ним комфортнее, а качество заточки — выше.

Рабочие столы могут изготавливаться из разных материалов, но наибольшей популярностью пользуются металлические модели. Вони міцні та довговічні, підтримують високу точність заточування на протязі всього терміну експлуатації. Стіл оснащений поворотним механізмом з градуйованою шкалою, тому оператор швидко виставляє потрібний кут і фіксує положення пристрою.

Обмежувач ходу різальної головки забезпечує якісну і точну роботу, не сточуючи зуби ланок більше, ніж потрібно. Держатель фиксирует цепь, после чего мастер обрабатывает и самостоятельно передвигает звено за звеном, пока полностью не обработает всю цепь.

Если вы собираетесь приобрести заточной станок, при выборе модели обращайте внимание на три основных параметра: 

  • мощность двигателя;
  • количество оборотов в минуту;
  • диаметр заточного круга.

Все они напрямую зависят от целей, ради которых вы выбираете то или иное оборудование, и интенсивности предстоящих работ.

Преимущества приобретения станка для заточки цепей бензопил в магазине “МАСТЕР-ИНСТРУМЕНТ”

Купить станок для заточки цепей вы всегда можете в онлайн-магазине “МАСТЕР-ИНСТРУМЕНТ”. В нашем каталоге представлен широкий выбор товаров от ведущих западных и отечественных производителей: DWT, Sturm, Днипро-М, Протон, Кентавр и других.

Каждая карточка товара содержит фото оборудования, основные характеристики и подробное описание продукта. Мы предлагаем только качественные оригинальные инструменты от проверенных поставщиков, а также официальное гарантийное и постгарантийное сервисное обслуживание.

Для оформления заказа заполните короткую форму на сайте или обратитесь к нашим менеджерам по телефону. Они подробно проконсультируют вас по любому вопросу, сориентируют в ассортименте, расскажут об условиях доставки и оплаты, а также помогут подобрать оптимальный товар.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner