Кошик
432 відгуків
РОЗПРОДАЖ Триммер електричний 1400 ВтКупити
+380 50 040 28 13
+380 97 851 98 46
МАСТЕР-ИНСТРУМЕНТ - мастер в области инструмента.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Набори пневмоинстумента

В автосервісах і шиномонтажних віртуозних, при будівництві та ремонті, в металообробці і комунальному господарстві – всюди знадобиться комплект пневматичної приладу. В залежності від комплектації з його підтримкою дозволено стане робити фарбувальні роботи, відточувати різні подробиці, підкачувати шини і т. д.
Які обирати?
Принципово направити інтерес на головні властивості приладів, що входять у комплекти пневмоінструментів:
Витрата повітря – ніж він більше, тим продуктивніше стане оснащення. Але при придбання варто врахувати, який розмір повітря здатний вручати компресор, до якому воно стане включатися. Так, підсумковий витрата повітря всіх приєднаних до компресора приладів зобов'язаний існувати як мінімальна кількість на 20-30 % не такою мірою його продуктивності;
Вплив – дана розмір охарактеризовывает потреба пневмошлифмашинки, пневмогайковерта і т. д. в стислому атмосфері. Обирайте комплект пневмоінструменту, в кой набирає техніка з тиском приблизно на 25% найменшим, ніж вплив компресора. Тоді вона ніяк не стануть втрачати ємність при тривалій праці.
Комплект
В нашем лавке представлены наиболее различные комплекты пневматического прибора: в наборе имеет возможность идти от 2-х по 65 и наиболее вещей. Водителям понадобится комплект, состоящий из краскопульта и 3-х пистолетов (продувочного, для подкачки покрышек и для нанесения разных антикоррозийных составов). Хорошим даром для хоть какого профессионалы будет комплект в чемодане, в кой кроме нескольких приборов (пневмодолота, пневмошлифмашинки и т.д.) станет заходить разная оснастка. Все нужное для работы постоянно станет перед рукою.