Кошик
390 відгуків
РОЗПРОДАЖ Триммер електричний 1400 ВтКупити
+380 50 040 28 13
+380 97 851 98 46
МАСТЕР-ИНСТРУМЕНТ - мастер в области инструмента.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Мінімийки Grunhelm

Мінімийки високого тиску Grunhelm

Будь шофер розуміє, ніби по-справжньому чудово обмити кар нереально, елементарно поливаючи його зі шланга. Щоб вимкнути всі, в тому числі й застарілі, засмічення, необхідна масивна потік води. Напевно може бути, якщо використовувати особливе оснащення, що забезпечує подачу води перед високим тиском. І, природно, це оснащення відмінно чистить ніяк не лише авто. Воно використовується на різних виробництвах – приміром, у провіантський індустрії, в якому місці принципово відмінно і швидко обмити прилади і пристрої для оброблення м'яса або риби. Знадобиться така мийка і в критеріях особистого будівлі: нею дозволено відмивати паркани, доріжки, умивати килими і в тому числі і вичищати каналізацію. Для виконання всіх цих справ використовуються різні насадки.

Мінімийки високого тиску Grunhelm

Будь шофер розуміє, ніби по-справжньому чудово обмити кар нереально, елементарно поливаючи його зі шланга. Щоб вимкнути всі, в тому числі й застарілі, засмічення, необхідна масивна потік води. Напевно може бути, якщо використовувати особливе оснащення, що забезпечує подачу води перед високим тиском. І, природно, це оснащення відмінно чистить ніяк не лише авто. Воно використовується на різних виробництвах – наприклад, в провіантський індустрії, в якому місці принципово відмінно і швидко обмити прилади і пристрої для оброблення м'яса або риби. Знадобиться така мийка і в критеріях особистого будівлі: нею дозволено відмивати паркани, доріжки, умивати килими і в тому числі і вичищати каналізацію. Для виконання всіх цих справ використовуються різні насадки.

Інноваційне оснащення такого виду, призначене для широкого діапазону застосувань, випускається у вигляді малогабаритних установок, які називають «мінімийками». Лідирує у випуску такого обладнання німецька фірма Grunhelm. Про даному розмовляє і той прецедент, ніби в побут встановлення такого виду нерідко в тому числі і іменують елементарно «Грюнхельм». Фірма Kärcher базована біля 80 років назад і з-за напевно час перевтілився в найбільшого виробника техніки для різних видів посушливий і зволоженою очищення і прибирання.

Мінімийки високого тиску Grunhelm припускають собою всепригодное оснащення для виготовлення і для будівлі. Їх дозволено побачити і на автомийках, і в заміських котеджах. Пропоновані Grunhelm моделі практичні і вживають прохолодну воду. Продуктивність (чисельність води, обращаемое на змивається предмет в одиницю часу) складає по 8 л/хв. Потік води володіє регульоване вплив в межах від 2-8 по 11-16 МПа для різних моделей. Мінімийки Grunhelm діють солідно і відмінно.