Кошик
390 відгуків
РОЗПРОДАЖ Триммер електричний 1400 ВтКупити
+380 50 040 28 13
+380 97 851 98 46
МАСТЕР-ИНСТРУМЕНТ - мастер в области инструмента.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Рубанки DWT

Електрорубанки DWT

Ще зовсім не так давно для стругання пластмаси, деревини і деревних які були використані вживався буденний приручений рубанок. Зараз столяри і теслярі обирають його гальванічний варіант, дозволяє робити обробку болванок ще швидше і з найкращою якістю.

Велику популярність у професіоналів і рядових юзерів здобули рубанок DWT. Вони здобули визнання спасибі найвищої продуктивності, охайності і акуратності в праці, довголіття, витривалості, збереження, комфортної експлуатації та легкодоступною вартості.

Для виробництва подробиць корпусу використовується ударостійкий пластик, а в моделі НВОЗ-110Т, здатною займатися стаціонарно, вживається магнієвий сплав. Для виконання чітких операцій уздовж краю болванки, прилади забезпечуються кріпленнями для паралельного упору.

На електричному рубанка DWT інсталюються електромотори з підвищеним поперечником ротора і статора, що підвищують ємність і живучість приладів. Відмінно обмысленная викрійка і габарити вентиляційних отворів, а ще дієва крильчатка гарантують хороше охолодження преспособления при самих неабияких обтяжили. Суттєво нарощують ресурс рубанків величезна розріз вугільних щіток, посилені підшипники і колектор підвищеного поперечника.
На розтягнутий ножовий барабан імовірна апарат ніяк не заточуваних двосторонніх вузеньких ножів або заточуваних широких односторонніх.

Швейцарський бренд DWT дає власним покупцям лише найкраще властивість, недосяжне для суперників. Найбільш півтисячі гарантійних центрів, які працюють у 40 державах, кажуть лише про затребуваність продукції фірми, і її відповідальності перед клієнтами.