Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газові плити для дачі та туризму – це незамінна техніка. Вона істотно полегшує готування в «польових» умовах, а також є зручною і безпечною у використанні. Газова настільна плита «Елна» ПГ-2-Н добре використовується в домашніх умовах, зокрема на дачі.Таганок використовується разом з пропановим балоном, через редуктор. Плита газова двопальникова побутова Елна ПГ2-Н без кришки. Можна використовувати зріджений газ. Тип підключення: кисневий шлан диаметром 9 мм
Добре застосовується у домашньому побуті, на дачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elna |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Кришка | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 3.1 кг |
- Ціна: 1 316 ₴




